Bizimle iletişim kur

Teknoloji

Redhack, Berat Albayrak’ın Mail Hesabını ve Sözcü’yü Hackledi! Sözcü Hacklendi mi?

Tarih:

-


Redhack, Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre Berat Albayrak’ın 20 GB mail hesabını hacklediğini duyurdu. Ayrıca tehdit içeren tweetinde şunlardan bahsetti:

“Basına ve Kamuoyuna
Enerji bakanı Berat Albayrak’a ait 2001’den bu yana kullandığı mail adresleri elimize geçmiştir. Yüzbinlerce mail vardır.”

tweetinin ardından, Berat Albayrak için şunlar söylendi:

“26 Eylül Pazartesi gününe kadar #AlpAltınörs ve #AslıErdoğan başta olmak üzere solcu muhalifler serbest bırakılmazsa 20 GB maili yayınlarız!”

tweetini attıktan sonra Redhack, bir tweet daha yayınladı. Tweette Berat Albayrak’ın mail hesabına ait resimleri ve iCloud hesabına erişim sağlayamadığına dair sözler bulunuyor. Tweet şu şekilde:

“Sevgili Enerji bakanı ve milli damat @BeratAlbayrak neden mailine ve icloud hesaplarına giremiyorsun acaba? ;)”

şeklinde tweetler atıldı. Sonrasında ise bunun ile ilgili bir haber yayınlamadıkları için Sözcü Gazetesi’nin web sitesini hackleyerek haberi kendileri yaptı. Konuyla alakalı Berat Albayrak’tan henüz bir açıklama yok. Sözcü Gazetesinin resmi web sitesi olan sozcu.com.tr’yi hackleyerek, sunucuda fazlasıyla açıklar olduğunu ve bir Not yazarak, “Kendi haberimizi de bize yaptırdınız, helal olsun” sözlerini kullandı.

Sözcü’yü hackleyen Redhack’in yazdığı habere karşılık, haber sitesinin editörleri konuyla alakalı haber yazdı. Berat Albayrak’ın bu konu hakkında neler söyleyeceği de merak konusu. 20 GB mail hesabının hacklendiğine dair Berat Albayrak’ı Twitter üzerinden tehdit ederek solcu muhaliflerin serbest bırakılması ve bırakılmazsa mailin yayınlanacağına dair tweetler attı.

redhack_ba1

redhack_ba2

redhack_ba3

Reklam
Yorum yaz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Olanlar

www.entertusu.net